menu
20-10-2017

Rekrutacja

Gotowi, do startu, start!

Zobacz jak dołączyć do kadry 9. edycji Sportowej Akademii Veolia.


1. Nagraj krótki film opowiadający o Twoje przygodzie ze sportem.
2. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. We wskazanym polu umieść link do opublikowanego wcześniej filmu.
3. Prześlij wypełniony i odpowiednio nazwany formularz na adres: rekrutacja.sav@veolia.com

 

Gotowi?


Trwa rekrutację do Sportowej Akademii Veolia. Już niedługo, z nadesłanych zgłoszeń kapituła konkursowa wyłoni 21 młodych, utalentowanych sportowców, którzy utworzą kadrę 9. edycji SAV.


Do rekrutacji może przystąpić każdy, kto mieszka i trenuje na terenie woj. Mazowieckiego, Łódzkiego, Wielkopolskiego, powiatu Chrzanowskiego lub Tarnogórskiego, urodził się pomiędzy 1 stycznia 1999 i 31 grudnia 2001, reprezentuje indywidualną dyscyplinę olimpijską i spełnia pozostałe warunki określone w regulaminie.Do startu…
 

Ponieważ tegoroczna edycja wystartuje w nieco zmienionej formie i z ogromną dawką nowej energii, mamy dla Was też nową formę rekrutacji.

Waszym pierwszym zadaniem będzie przygotowanie krótkiego filmu (maksymalnie 2 minuty), w którym w dowolnej formie udzielicie odpowiedzi na wybrane 3 pytania z poniższej listy:


1) Jak rozpoczęła się Twoja przygoda ze sportem?
2) Jakie jest Twoje największe osiągnięcie sportowe?
3) Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś dołączyć do kadry SAV?
4) Kto stoi za Twoim sukcesem?Jakość dźwięku i obrazu nie będzie oceniana, nie ma znaczenia czy film będzie nagrany telefonem komórkowym czy profesjonalną kamerą. Kapituła konkursowa zwróci uwagę przede wszystkim na sposób opowiedzenia historii, kreatywność i zaangażowanie włożone w przygotowanie materiału.Mamy nadzieję, że ten etap macie już za sobą!

Gotowe filmy należy opublikować na swoim kanale YouTube jako materiał „niepubliczny”, czyli widoczny dla osób, które trafią na niego za przez załączony do formularza zgłoszeniowego link. Film nie będzie możliwy do wyszukania w sieci.Start!


Przed Wami ostatnia prosta!

Żeby przystąpić do rekrutacji wystarczy pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie wypełniony, odpowiednio opisany (SAV_Imię_Nazwisko) odesłać na adres rekrutacja.sav@veolia.com.


Pobierz formularz (docx).

Pobierz formularz (pdf).


Zapoznaj się z regulaminem 9. edycji Sportowej Akademii Veolia.


Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Termin nadsyłania aplikacji upływa 10 listopada.


 

Sportowa Akademia Veolii. Wszelkie prawa zastrzeżone