menu
08-11-2016

Ruszyła rekrutacja do 9. edycji Sportowej Akademii Veolia

Gotowi, do startu, start!

Ruszyła rekrutacja do 9-tej edycji Sportowej Akademii Veolia. W tym roku, program realizowany przez Fundację Veolia Polska, rusza w nowej odsłonie i z dużą dawką nowej energii.

Przed nami kolejna edycja Sportowej Akademii Veolia. Już od 8 lat jesteśmy z Wami i z roku na rok, mamy więcej powodów do dumy. Każdy sukces naszych sportowców dostarcza nam wiele emocji, ale jesteśmy też świadkami tych trudniejszych momentów – zmagań z czasem, miejscem tuż za podium czy kontuzji. Doświadczenia z poprzednich lat pokazały nam, jak ważne – nawet w sportach indywidualnych jest wsparcie otoczenia i praca zespołowa – mówi Jowita Mytnik – Skała, Prezes Fundacji Veolia Polska.


Stanąć na podium to jak wspiąć się na czubek góry lodowej. To sukces poprzedzony latami przygotowań, ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Dekoracja trwa chwilę, a dla osób niezwiązanych ze sportem droga, która trzeba wcześniej przebyć wydaje się niewspółmiernie długa… Jednak ta chwila – moment dekoracji, jest warta każdego wysiłku i wszystkich wspólnych starań włożonych w trening. Wspólnych, bo przecież na sukces sportowca składa się energia wielu osób.


Od najmłodszych lat są z Wami rodzice, koleżanki i koledzy z klubu, trenerzy i wychowawcy, cały sztab szkoleniowy, może nawet sąsiedzi, mieszkańcy Waszych miast, których spojrzenie i uśmiech dodaje otuchy na co dzień. Kariera sportowca to długa i kręta droga, dlatego tak ważne jest, by dobrze ją zaplanować. Dzięki temu będzie Wam łatwiej dotrzeć do celu i spotkać na tej drodze właściwych ludzi, którzy pójdą z Wami dalej – dodaje Prezes Fundacji Veolia Polska – Jowita Mytnik – Skała.


Co nowego w tej edycji?

Tegoroczna edycja wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Wiemy jak trudno pogodzić kalendarz startów z planem lekcji, dlatego większość szkoleń i wykładów będzie dostępna on-line, żeby umożliwić Wam korzystanie ze wszystkich materiałów w dogodnym czasie, również po zakończonym webinarium. Podczas gali inauguracyjnej to Wy wskażecie zagadnienia, na podstawie których wspólnie wyznaczymy cele programowe.

Wiedzę zdobywaną na szkoleniach i wykładach będziecie mieli okazję sprawdzić w praktyce podczas grupowych zajęć warsztatowych, a także realizując zadania w ramach akcji „Podaj dalej!”. Znamy się „trochę” na energii i wiemy, że ta dobra krąży w przyrodzie i zawsze powraca. W myśl tej zasady, kadrowicze Sportowej Akademii Veolia staną się lokalnymi ambasadorami, promującymi sport, zdrowy tryb życia i harmonijny rozwój w swoim otoczeniu.

Dodatkową formą wyróżnienia i wsparcia dla każdego, kto zakwalifikuje się do kadry będzie roczne stypendium.

Jesteście ciekawi co jeszcze przygotowaliśmy w ramach tegorocznej edycji SAV?
Przekonajcie się sami!Kto może dołączyć do kadry SAV?

Do rekrutacji może przystąpić każdy, kto mieszka i trenuje na terenie jednej z pięciu wyznaczonych lokalizacji, ma ukończone 16, ale nie więcej niż 18 lat i spełnia pozostałe warunki określone w regulaminie.


Jak aplikować?

Nagraj krótki film (maksymalnie 2 minuty), w którym w dowolnej formie, udzielisz odpowiedzi na 4 pytania:

1) Jak rozpoczęła się Twoja przygoda ze sportem?
2) Jakie jest Twoje największe osiągnięcie sportowe?
3) Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś dołączyć do kadry SAV?
4) Kto stoi za Twoim sukcesem?

Dokładną instrukcję znajdziecie na stronie Sportowej Akademii Veolia, w zakładce rekrutacja. Tam, 2 listopada pojawi się też formularz zgłoszeniowy.

Wyniki ogłosimy 30 listopada, a uroczysta prezentacja kadry gala inauguracyjna odbędzie się 7 grudnia, na Stadionie Narodowym w Warszawie.


To może być początek wspólnej drogi na szczyt!

 

Czytaj dalej >

Młode talenty powołane do kadry Sportowej Akademii...

Młode talenty powołane do kadry Sportowej Akademii Veolia – ruszyła 9. edycja programu

Najnowsze aktualności

W ubiegły weekend w Swarzędzu odbył się turniej
W minioną sobotę w Libiążu odbył się II Ogól
W ostatni weekend w Bukareszcie (Rumunia) odbył
Sportowa Akademia Veolii. Wszelkie prawa zastrzeżone