menu

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

1. miejsce - Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem w skokach na trampolinie kobiet

2. miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów

3. miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorów

akrobatyka sportowa
UMKS PMOS Chrzanów

WIKTORIA SZATAN

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

3. miejsce - Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół w Poroninie 2017 r.

2. miejsce - Mistrzostwa Polski "Szybkie Szachy" w Poroninie 2016 r.

11. miejsce - Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Katowicach 2016 r.

1. miejsce - XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów "Aktywne Szachy" w Trzebini 2017 r.

szachy
UKS przy SP nr 8 w Chrzanowie

AMELIA PYZIO

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

3. miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych na 200m stylem grzbietowym

5. miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów na 50m stylem grzbietowym

5. miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów na 50m stylem motylkowym

1. miejsce - Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej 

Kwalifikacja do Kadry Narodowej Młodziczek 2017r. 

pływanie
UKS przy SP nr 8 w Chrzanowie

DOMINIKA KISZKA

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

2. miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików bieg na 100m Słubice 2016 r. 

lekkoatletyka
MKS MOS Płomień Sosnowiec

JAKUB SIKORSKI

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

1. miejsce - Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom 2017 r.

2. miejsce - Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski 2017 r.

1. miejsce - Puchar Polski Juniorek Młodszych Suchy Las 2017 r.

 

judo
UKS Ahinsa Tarnowskie Góry, GKS Czarni Bytom

MARTYNA NOLEWAJKA

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

3. miejsce - Mistrzostwa Polski AZS U-20 skok w dal

3. miejsce - Mistrzostwa Polski AZS U-20 bieg na 100m ppł.

1. miejsce - Mistrzostwa Makroregionu skok w dal

3. miejsce - Mistrzostwa Makroregionu bieg na 80m ppł.

2. miejsce - Mistrzostwa Śląska skok w dal

 

lekkoatletyka
AZS AWF KATOWICE

JOANNA GAJ

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

9. miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorów Kanada 2017 r.

1. miejsce - Slovenia Open 2017 r.

3. miejsce - Dutch Open 2017 r.

1. miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 r.

taekwondo olimpijskie
UKS Szakal Jeżyce

MAREK WOŹNIAK

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

3. miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Warszawie

Uczestnictwo w Olimpijskim Festiwalu Młodzieży w Gyor

Kwalifikacja do szerokiej Kadry Narodowej

 

lekkoatletyka
MKS Juvenia Puszczykowo

ALEKSANDRA STYŚ

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

1. miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Warszawie

wielobój
LKS Orkan Ostrzeszów

KACPER JASTRZĘBSKI

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

1. miejsce - Europejski Festiwal Europy Gyor 2017r. 

1. miejsce - Mistrzostwa Polski U-18 2017 r.

lekkoatletyka
UKS 12 Kalisz

PIOTR GOŹDZIEWICZ

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

3. miejsce - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Toruniu 2017 r.

2. miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Warszawie 2017 r.

lekkoatletyka
KS STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NATALIA BENEDYKCIŃSKA

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

4. miejsce - Puchar Polski Juniorek Młodszych Kielce 2017 r.

2. miejsce - Ogólnopolskie Zawody Łuczniczych „ VI Memoriał Jana Konopczyńskiego” Żołędowo 2017 r.

4. miejsce - Międzynarodowe Zawody Łuczniczych „ O złotą ciupagę góralską” Żywiec 2017 r.

1. miejsce - Puchar Polski Żywiec 2017 r.

5. miejsce - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kielce 2017 r.

1. miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

łucznictwo klasyczne
KS Społem Łódź

MELANIA WYKA

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

1. miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów na 800m stylem dowolnym

2. miejsce - Mistrzostwach Polski Juniorów na 400m stylem dowolnym

3. miejsce - Mistrzostwach Polski Seniorów w sztafecie 4x200m stylem dowolnym

Kwalifikacja do Kadry Narodowej

pływanie
UKS 190 Łódź

KAROLINA PIECHOTA

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

10. miejsce - Mistrzostwa Świata Włochy 2017 r.

12. miejsce - Mistrzostwa Świata Włochy 2017 r.

4. miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Europy – sprint drużynowy Portugalia 2017 r.

8. miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Europy – sprint indywidualny Portugalia 2017 r.

10. miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

Kwalifikacja do Kadry Narodowej

kolarstwo torowe
KS Społem Łódź

PAULINA PETRI

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

2. miejsce - Mistrzostwa Polski w pływaniu na wodach otwartych 7500 m

2. miejsce - Mistrzostwa Polski 1500 m stylem dowolnym 

1. miejsce - Grand Prix Polski

Kwalifikacja do Kadry Narodowej Polskiego Związku Pływackiego

Kwalifikacja do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu na wodach otwartych w Marsylii

pływanie
UKS 190 Łódź

PATRYK PAWLACZYK

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE:

3. miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów Bydgoszcz K-1 1000m 2017 r.

3. miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów K-2 5000m

Kwalifikacja do Kadry Młodzieżowej

kajakarstwo
KS „SPÓJNIA” WARSZAWA

STANISŁAW WŁODARCZYK

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE:

1. miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów / Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
w pięcioboju nowoczesnym, Warszawa 2017 r.

6. miejsce - Turniej Nadziei Olimpijskich Czechy 2017 r.

3. miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów w pięcioboju nowoczesnym, Elbląg 2016 r.

2. miejsce - Ogólna Kwalifikacja Pucharu Polski Juniorów 2016/2017 r.

Kwalifikacja do Kadry Narodowej Juniorów

pięciobój nowoczesny
UKS ŻOLIBORZ

JAKUB SZMYTKE

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE:

1. miejsce - Mistrzostwa Polski w triathlonie, Kozienice

1. miejsce - Mistrzostwa Polski w aquathlonie, Gdynia

1. miejsce - Puchar Polski Juniorów Młodszych w triathlonie

Kwalifikacja do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych

Start w Mistrzostwach Europy

triathlon
UKS G-BIELANY

MAGDALENA SUDAK

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE:


1. miejsce - Mistrzostwa Warszawy Młodzików w biegu na 200m ppł, Warszawa 2016 r.

1. miejsce - Warszawska Olimpiada Młodzieży w skoku w dal, Warszawa 2017 r.

2. miejsce - Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku w dal, Siedlce 201́7 r.

4. miejsce - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w pięcioboju, Toruń 2017 r.

4. miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w siedmioboju, Warszawa 2017 r.

lekkoatletyka
AZS AWF WARSZAWA

JULIA SŁOCKA

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE:


5. miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorów Kanada 2016 r.

2. miejsce - Puchar Świata Polish Open Warsaw Cup 2017 r.

Kwalifikacja do Kadry Narodowej

taekwondo olimpijskie
AZS AWF WARSZAWA

MILENA MAZUREK

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE:


2. miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorów

4. miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorów

7. miejsce - Mistrzostwa Świata Seniorów

pływanie
LEGIA WARSZAWA

ANTONI KAŁUŻYŃSKI

Sportowa Akademia Veolii. Wszelkie prawa zastrzeżone